Entrypoints (1.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Other
ug: باشقا

en: Source
ug: مەنبە
