Entrypoints (1.0.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Project
hi: परियोजना

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Format
hi: प्रारूप

en: Text
hi: लेख

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Error
hi: त्रुटि

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: Other
hi: अन्य

en: Source
hi: स्रोत

en: Ok
hi: ठीक

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण

en: Context
hi: संदर्भ

en: Library
hi: लाइब्रेरी
