Entrypoints (1.0.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Projects
nl: Projecten

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Error
nl: Fout

en: Up to date
nl: Actueel

en: Other
nl: Andere

en: Source
nl: Bron

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Formatted text
nl: Geformatteerde tekst

en: Library settings
nl: Bibliotheekinstellingen

en: Serialization settings
nl: Serialisatie-instellingen

en: @entity being viewed
nl: @entity wordt weergeven
