Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: Text
ast: Testu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Error
ast: Fallu

en: Up to date
ast: Anováu

en: Other
ast: Otru
