Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Attachment
bs: Prilog

en: Error
bs: Greška

en: Source
bs: Izvor

en: Build mode
bs: Mod izgradnje
