Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Attachment
et: Manus

en: Error
et: Viga

en: Up to date
et: Värske

en: Other
et: Muu

en: Source
et: Allikas

en: Ok
et: Olgu

en: Context
et: Kontekst

en: Outdated
et: Vananenud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: Serialization
et: Serialiseerimine
