Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Format
hu: Formátum

en: Text
hu: Szöveg

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Error
hu: Hiba

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Other
hu: Egyéb

en: Source
hu: Forrás

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Outdated
hu: Elavult

en: Build mode
hu: Építési mód

en: Attachment settings
hu: Csatolmányok beállításai

en: Library
hu: Könyvtár

en: Formatted text
hu: Formázott szöveg

en: Serialization
hu: Szerializáció

en: Serialization settings
hu: Szerializációs beállítások

en: @entity being viewed
hu: @entity megtekintés alatt
