Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Error
hy: Սխալ

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Source
hy: Աղբյուր
