Entrypoints (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Value
ne: मान

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Error
ne: त्रुटि

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Source
ne: स्रोत
