Entrypoints (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add
da: Tilføj

en: Text
da: Tekst

en: Attachment
da: Bilag

en: Error
da: Fejl

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Other
da: Anden

en: Source
da: Kilde

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Context
da: Kontekst

en: Outdated
da: Forældet

en: Build mode
da: Opbygningstilstand

en: Attachment settings
da: Indstillinger for vedhæftninger

en: Library
da: Bibliotek

en: Serialization
da: Serialisering

en: @entity being viewed
da: @entity som vises
