Entrypoints (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus
