Entrypoints (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: Error
sl: Napaka

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Context
sl: Kontekst
