Entrypoints (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Text
ta: உரை

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Error
ta: பிழை

en: Up to date
ta: நிகழ்நாள் வரை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Source
ta: மூலம்

en: Ok
ta: சரி

en: Context
ta: சூழல்
