Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Attachment
az: Qoşma

en: Error
az: Səhv

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Other
az: Digər

en: Source
az: Mənbə

en: Context
az: Kontekst

en: Attachment settings
az: Qoşma parametrləri
