Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add
ca: Afegeix

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Other
ca: Altres

en: Source
ca: Font

en: Ok
ca: D'acord

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Outdated
ca: Antiquat

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: Library
ca: Biblioteca
