Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add
fi: Lisää

en: Format
fi: Muoto

en: Text
fi: Teksti

en: Attachment
fi: Liite

en: Error
fi: Virhe

en: Up to date
fi: Ajantasainen

en: Other
fi: Muu

en: Source
fi: Lähde

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Context
fi: Konteksti

en: Outdated
fi: Vanhentunut

en: Build mode
fi: Rakennustila

en: Attachment settings
fi: Liiteasetukset

en: Library
fi: Kirjasto

en: Formatted text
fi: Muotoiltu teksti

en: Serialization
fi: Sarjoitus
