Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Error
kk: Қате

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Other
kk: Басқа
