Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: Attachment
ps: نښل

en: Error
ps: تیروتنه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Other
ps: نور

en: Source
ps: سرچينه

en: Ok
ps: سمه ده
