Entrypoints (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Projects
pt: Projetos

en: Project
pt: Projeto

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Add
pt: Adicionar

en: Format
pt: Formato

en: Text
pt: Texto

en: Attachment
pt: Anexo

en: Error
pt: Erro

en: Up to date
pt: Atualizado

en: Other
pt: Outros

en: Source
pt: Fonte

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: Context
pt: Contexto

en: Outdated
pt: Desatualizado

en: Build mode
pt: Modo de construção

en: Attachment settings
pt: Configurações de anexos

en: Library
pt: Biblioteca

en: Formatted text
pt: Texto formatado

en: Serialization
pt: Serialização

en: Serialization settings
pt: Configurações de serialização

en: @entity being viewed
pt: @entity sendo vista
