Entrypoints (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་
