Entrypoints (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Value
eo: Valoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Error
eo: Eraro

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Other
eo: Alia
