Entrypoints (1.0.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Text
eu: Testua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Error
eu: Errorea

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Other
eu: Bestea

en: Source
eu: Iturburua

en: Ok
eu: Ados

en: Context
eu: Testuingurua

en: Attachment settings
eu: Eranskinaren ezarpenak
