Entrypoints (1.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Value
fil: Halaga

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Add
fil: Idagdag

en: Error
fil: Mali
