Entrypoints (1.0.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Projects
fr: Projets

en: Project
fr: Projet

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add
fr: Ajouter

en: Text
fr: Texte

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Error
fr: Erreur

en: Up to date
fr: À jour

en: Other
fr: Autre

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Context
fr: Contexte

en: Outdated
fr: Obsolète

en: Build mode
fr: Mode de construction

en: Attachment settings
fr: Paramètres de fichiers attachés

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Formatted text
fr: Texte mis en forme

en: Optimization
fr: Optimisation

en: Library settings
fr: Paramètres de la bibliothèque

en: Serialization
fr: Sérialisation

en: Serialization settings
fr: Paramètres de Serialization

en: @entity being viewed
fr: @entity actuellement vu(e)
