Entrypoints (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Other
gu: અન્ય
