Entrypoints (1.0.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Text
lv: Teksts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Error
lv: Kļūda

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Other
lv: Citi

en: Source
lv: Avots

en: Ok
lv: Labi

en: Context
lv: Konteksts

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Formatted text
lv: Formatēts teksts
