Entrypoints (1.0.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Value
af: Waarde

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Error
af: Fout

en: Up to date
af: Op datum

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron

en: Library
af: Biblioteek
