Entrypoints (1.0.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Text
pl: Tekst

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Error
pl: Błąd

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Other
pl: Inne

en: Source
pl: Źródło

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Context
pl: Kontekst

en: Outdated
pl: Nieaktualne

en: Build mode
pl: Tryb wyświetlania/budowania

en: Attachment settings
pl: Ustawienia załącznika

en: Library
pl: Biblioteka

en: Formatted text
pl: tekst sformatowany

en: Optimization
pl: Optymalizacja

en: Serialization
pl: Serializacja

en: Serialization settings
pl: Ustawienia serializacji

en: @entity being viewed
pl: Przeglądanie @entity
