Entrypoints (1.0.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Error
te: సమస్య

en: Other
te: ఇతర

en: Source
te: మూలం

en: Context
te: సందర్భం

en: Attachment settings
te: జోడింపు అమరికలు
