Entrypoints (1.0.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add
tr: Ekle

en: Format
tr: Biçim

en: Text
tr: Metin

en: Attachment
tr: Ek

en: Error
tr: Hata

en: Up to date
tr: Güncel

en: Other
tr: Diğer

en: Source
tr: Kaynak

en: Ok
tr: Tamam

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Outdated
tr: Süresi geçmiş

en: Attachment settings
tr: Ek ayarları

en: Library
tr: Kütüphane

en: Serialization
tr: Diziselleştirme

en: Serialization settings
tr: Diziselleştirme ayarları

en: @entity being viewed
tr: Görüntülenen @entity
