Entrypoints (1.0.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Value
am: እሴት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Error
am: ስህተት

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Source
am: ምንጭ
