Entrypoints (1.0.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: Attachment
be: Дадатак

en: Error
be: Памылка

en: Up to date
be: Актуальны

en: Other
be: Іншыя

en: Source
be: Крыніца

en: Context
be: Кантэкст
