Entrypoints (1.0.2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Format
cy: Fformat

en: Text
cy: Testun

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Error
cy: Gwall

en: Up to date
cy: Yn gyfoes

en: Other
cy: Arall

en: Ok
cy: Iawn

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Attachment settings
cy: Gosodiadau atodi
