Entrypoints (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Yes
it: Sì

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add
it: Aggiungi

en: Attachment
it: Allegato

en: Error
it: Errore

en: Up to date
it: Aggiornato

en: Other
it: Altro

en: Source
it: Sorgente

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Attachment settings
it: Impostazioni allegati

en: Library
it: Biblioteca
