Entrypoints (1.0.2) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Value
ja: 値

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Project
ja: プロジェクト

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Add
ja: 追加

en: Format
ja: フォーマット

en: Text
ja: テキスト

en: Attachment
ja: 添付

en: Error
ja: エラー

en: Up to date
ja: 最新

en: Other
ja: その他

en: Source
ja: ソース

en: Ok
ja: OK

en: Context
ja: コンテキスト

en: Outdated
ja: 期限切れ

en: Attachment settings
ja: 添付の設定

en: Library
ja: ライブラリー

en: Serialization
ja: シリアライズ

en: Serialization settings
ja: シリアライゼーション設定
