Entrypoints (1.0.2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
