Entrypoints (1.0.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Text
ku: دەق

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Error
ku: هەڵە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Other
ku: هیتر

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
