Entrypoints (1.0.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Error
lt: Klaida

en: Up to date
lt: Galioja

en: Other
lt: Kiti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Context
lt: Kontekstas

en: Library
lt: Biblioteka
