Entrypoints (1.0.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Error
mn: Алдаа

en: Up to date
mn: Шинэ
