Entrypoints (1.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Value
sr: Вредност

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Text
sr: Текст

en: Error
sr: Грешка
