Entrypoints (1.0.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Format
th: รูปแบบ

en: Text
th: ข้อความ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Context
th: บริบท
