Entrypoints (1.0.2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Value
uk: Значення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Text
uk: Текст

en: Attachment
uk: Долучення

en: Error
uk: Помилка

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Other
uk: Інше

en: Source
uk: Джерело

en: Ok
uk: Гаразд

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Context
uk: Контекст

en: Outdated
uk: Застарілий

en: Build mode
uk: Режим створення

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Library
uk: Бібліотека

en: Formatted text
uk: Форматований текст

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: Serialization
uk: Серіалізація

en: Serialization settings
uk: Налаштування серіалізації

en: @entity being viewed
uk: Сутність @entity переглядається
