Environments synchronization (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Name
et: Nimi

en: Operation
et: Operatsioon

en: Definition
et: Definitsioon

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Config
et: Konfiguratsioon
