Environments synchronization (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Name
fi: Nimi

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Config
fi: Asetukset
