Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Development
de: Entwicklung

en: Operation
de: Aktion

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Collection
de: Kollektion

en: Environments
de: Umgebungen

en: Config
de: Konfiguration
