Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Name
el: Όνομα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Definition
el: Ορισμός
