Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Name
hu: Név

en: Operation
hu: Művelet

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Environments
hu: Környezetek

en: Config
hu: Beállítás
