Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Name
pl: Nazwa

en: Operation
pl: Czynność

en: Definition
pl: Definicja

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Environments
pl: Środowiska

en: Config
pl: Konfiguracja
