Environments synchronization (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Name
sk: Názov

en: Operation
sk: Operácia

en: Definition
sk: Definícia
