Environment Indicator (4.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Configure
gl: Configurar

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Available actions:
gl: Accións dispoñibles:
